Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

HiMedia Q5-II DUAL CORE 3D Full HD Android 4.2.2

- - - - -
  • Please log in to reply
344 replies to this topic

#343
luciuss

luciuss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.09.2007
Am  Himedia Q5 II dual core non emmc si am o problema, nu mai apare boot, chiar daca tin apasat. Am reusit sa fac root, dar asta nu a rezolvat problema. Versiunea soft 1.0.6 2014-03-12-125456. As dori sa trec la o versiune mai noua, daca are cineva si ma poate ajuta cu link si modul in care pot face update? Se poate schimba versiunea de android?

#344
scuby58

scuby58

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.03.2015
Sal all. Stie cineva a mai aparut vreun FW pentru Himedia  Q5 II ? Eu am v 1.1.0

#345
cristirms

cristirms

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.07.2012
salutare.Astazi mi-a sosit q5 versiunea 2.nu am xbmc si nici kodi instalat.cateva sfaturi pentru a le instala?versiunea actuala 1.0.7.am si versiunea de china pe el cred,deoarece am multe aplicatii in chineza.multumesc anticipat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate